10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

Bugün 10 Kasım, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün ebediyete intikalinin 84. yıl dönümü! Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Paşayı saygı, sevgi ve hasretle anıyoruz.

10 Kasım, sadece Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değil, O’nun eserlerini geliştirerek geleceğe taşımamız gerektiğini bir kez daha yinelediğimiz bir gündür.

‘Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, duygularımı anlıyorsanız bu kâfidir’ diyen büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünceleri ve ilkeleri doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz. O’nun bizler için büyük bedeller ödenerek kurduğu Cumhuriyete, ilke ve devrimlerine sahip çıkmak, önemini gelecek nesillere aktarmak ortak sorumluluğumuzdur.

Biz her 10 Kasım ölüm yıldönümünde Atatürk’ü hatırlamıyoruz,  aslında her 10 Kasım’da Atatürk’ün bizim için yeniden doğduğunu anlıyoruz.

Atatürk’ün aziz hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyor, aramızdan ayrılışının 84.yılında dünyanın saygı, Türk milletinin varlığıyla onur duyduğu büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz.

KAYSERİLİLER YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ

Kategoriler: Haberler