CeraStyle Kayseri OSB Teknik Koleji ve Mersin Büyükşehir Belediye Spor Kadınlar Voleybol Maçı Etkinliği

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

Kayseri takımımız Cerastyle Kayseri OSB Teknik Koleji, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Mersin Büyükşehir Belediye Spor deplasmanına misafir oldu.

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği olarak, Cerastyle Kayseri OSB Teknik Koleji Kadınlar Voleybol Takımı heyetini otellerinde karşılayarak kendilerini Mersin’de misafir yerine ev sahibi gibi hissetmeleri için elimizden gelen çabayı sarf etmeye çalıştık.

Takımımız sporcularının (Açelya Özman, Ceren Cinar, Pelin Özkılıçcı, Mervenur Oktay, Leslie Leyva, Melis Ece Yurtsever, Berra Eren, Beyza Dursun, Ezgi Sultan Sert, Ünzile Nur Cansız, Zehra Coşkunsu, Buse Kaygısız) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Dernek Başkanımız Sayın Mustafa Alpar ve üyelerimizle beraber çiçek armağan ederek kutladık.

Maç günü, Kayseri’den gelen Kayseri OSB Genel Sekreteri Adil Özhan ve beraberindeki heyeti karşılayarak Toroslar Voleybol Spor Salonu’nda takımımıza destek olmak için yerimizi aldık.

Maç öncesi yapılan seremonide, Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği olarak her iki takım kaptanına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına çiçek vererek, maç için başarılar diledik.

Mersin Büyükşehir Belediye Spor takımının galip geldiği maçta, Cerastyle Kayseri OSB Teknik Koleji oyuncularımızı verdikleri mücadele için tebrik ettik.

Cerastyle Kayseri OSB Teknik Koleji Kadınlar Voleybol takımına bundan sonraki maçlarda başarılar diliyoruz.

Kategoriler: Haberler