Gümrük ve Ticaret Bakanlığı / Şehir Buluşmaları Mersin

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞININ MERSİN PROGRAMINA KATILIM SAĞLADIK…

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca düzenlenen “2023 ŞEHİR BULUŞMALARI MERSİN” programına, derneğimizin yönetim, denetim ve onur kurullarında görev yapan kimi arkadaşlarımızla katılım sağladık.

Mersin için önemli tahliller ve önerilerin geliştirildiği toplantının, Mersin’imizin potansiyel enerjisini kinetize edeceğine inanıyoruz. Bu yönde başarıları tescilli olan Kayseri’nin evlatları olarak bizler de gerek şahıslar gerekse şahıslarımızın birlikte”ki gücü olan derneğimiz vasıtasıyla bu enerjinin önemli bir sinerjisi olacağımızı vurguladık.

Sayın Bakanımızın ve hemşerilerimiz olan Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut GÜRCAN’a ve İhracat Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali KILIÇKAYA’ya yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Sayın KILIÇKAYA, görev alanının tüm detaylarına hakimiyeti ile göz doldurmuştur. Kendisini daha üst görevlerde olmasını temenni ediyoruz.

Hep söylediğimiz gibi; Erciyes’ten Toroslar’a uzanan köprüye bir taş; Karacaoğlan’dan Dadaloğlu’na uzanan sese bir nefes olmaya devam edeceğiz…

Katılım sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Sayın Bakan Yardımcımızın ve Genel Müdürümüzün tüm hemşerilerimize selamlarını iletmek isteriz.

Mustafa ALPAR
Kayserililer Yardımlaşma, Dayanışma ve
Kültür Derneği Genel Başkanı

Kategoriler: Haberler