Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği / Kahvaltı Etkinliği

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

MERSİN’DEKİ KAYSERİLİLER, KAHVALTIDA BULUŞTULAR…

Kayserililer Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğince düzenlenen kahvaltılı toplantı geniş ve nitelikli bir katılımla gerçekleşti.

Mersin’de görev yapan veya Mersin’e yerleşmiş Kayserililer, kendi derneklerince düzenlenen kahvaltıya etkin bir katılım gösterdiler. Derneğin yönetim, denetim ve disiplin kurullarında görev yapan Kayserililer bu toplantıya etkin bir destek gösterdiler.

Merkezi idarede, yerel yönetimlerde, sendikalarda, başta finans sektörü olmak üzere iş dünyasında, milli eğitimde üst düzeyde çalışan Kayserililer ile çeşitli partilerin yönetimlerinde görev alanlar, Mersin’imize nasıl katkı sunduklarını anlattılar ve bundan sonra bu katkılarını nasıl daha da arttırarak sürdürebileceklerini konuştular.

Dernek Genel Başkanı Mustafa ALPAR da yaptığı konuşmada, Kayseri’nin tüm birikimlerini Mersin’imize taşımak konusunda çaba harcadıklarını, bundan sonra da örgütlü birliktelik ile bu çabalarını daha da arttırarak sürdüreceklerini, bu uğurda kendilerine yardımcı olan Kayserili hemşerilerine ve Mersin’in yerel yöneticilerine teşekkür etti.

Bir sonraki toplantının, Kayseri’mizin folklorik unsurlarıyla desteklenerek daha geniş katılımla yapılması hususunda bir görüş birliği oluştu.

Misafirlerini tek tek karşılayan Dernek Genel Başkanı Mustafa ALPAR ve Genel Yönetim Kurulu Üyeleri, tüm hemşerilerini tek uğurlayarak teşekkür ederek “bizi izlemeye devam edin!” mesajını verdi…

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği

Kategoriler: Haberler