Ramazan Bayramı

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN…

6 Şubat 2023’de meydana gelen, Kahramanmaraş orijinli büyük deprem yıkımından sonraki ilk bayramımız. Kalbimizde, tarihimizin en büyük deprem felaketlerinden birisi olan bu afette rahmet-i rahmana kavuşan kardeşlerimizin derin acısını hala hissediyoruz. Hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz, mekânları cennet, yakınlarının ve milletimizin başı sağ olsun. Depremden yaralı kurtulanlara da Allah’tan şifa vermesini temenni ediyoruz.

Depremin ilk anından itibaren Dernek olarak, karınca kararınca elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu süreçte derneğimizi yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize, üyelerimize, sevenlerimize, gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz.

Büyük milletimiz bu sınavdan da büyük bir özveri örneği göstererek başarıyla çıkmıştır. Depremzedelerin yanında olmuş, ekmeğini, emeğini paylaşmıştır. Bu paylaşımda, derneğimizi aracı olarak kabul eden yurttaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Bu acılara rağmen Mersinli, Kayserili ve tüm milletimizin bayramını kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu, umutlu, başta deprem afeti olmak üzere tüm afetlere karşı can ve mal güvenliklerinin tam olarak temin edildiği nice bayramlar dileriz.

Saygılarımızla…

Kayserililer Yardımlaşma, Dayanışma ve

Kültür Derneği Adına

Mustafa ALPAR

Dernek Başkanı

NOT: Üyelerimizle Bayramlaşma derneğimizde, bayramın ikinci gününde

(22/04/2023, Cumartesi) saat: 14:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kategoriler: Haberler