Seçim Sonuçları Değerlendirmesi

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

Ülkemiz, Kayserimiz, Mersinimiz hep birlikte bir yerel seçim süreci yaşadık.Çok şükür bu süreç siddet ve taşkınlığın olmadığı, kavgasız bol gürültülü, görüntü kirliliğinin ve bolca israfın yaşandığı fakat seviyeli bir rekabetin olduğu bir süreçti.

Bizlerde bu süreci yaşadığımız güzel Mersinimizi daha da yaşanabilir daha da kaliteli, modern bir Şehir yapmak için şahsımız konumumuz temsil ettiğimiz kitle ve derneğimiz adına dolu dolu yaşadık. Bizleri dinleyen görüş alan katkı sunmamız noktasında sürecin her aşamasında bizleri bilgilendiren bizlere değer veren aday arkadaşlarımıza ve partilerine şahsım ve derneğimiz adına azami katkıyı ve desteğimizi sağladık. Adayları ve Projelerini titizlikle inceledik sorguladık. Bizlerde görüş ve önerilerimizi fikir ve düşüncelerimizi paylaştık.

Başarmak için birinci şartın inanmak olduğunu,hevesin heyecanın samimiyetin olduğunu, vizyonun donanımın olduğunu düne dair bir hikayenin ve en önemlisi bunlara inanmış kaliteli bir ekibin olması gerektiğini,

Başarının ancak ve ancak bu şekilde olacağını ısrarla söyledik…

Bugün yeni bir gün ve bu süreci geride bıraktık. Bizler seçmenimizin halkımızın takdirine saygı duyuyoruz, yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Seçilen arkadaşları tebrik ediyoruz. faydalı güzel hizmetler yapmaları adına desteklerimizi iletiyor, başarılar diliyoruz.

Kategoriler: Haberler