Toyota Plaza Boranlar Ziyareti

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, ziyaretlerine ara vermeksizin ve hız kesmeksizin devam ediyor. Mersin’de ve Kayseri’de mülki idarenin ve belediyeler ile meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine yapılan ziyaretleri sürdürürken, iş insanlarını da ziyareti ihmal etmiyor.

Bugün de Mersin Toyota Boranlar Otomotivin sahibi, hemşehrimiz Sayın Serdar AKYURT’u ziyaret ettik. Misafirperverliğine  çok teşekkür ederiz. Ziyaretimizde Mersin’deki Kayserilileri temsil etme noktasında nasıl daha etkili ve görünür olabileceğimiz konusunda Sayın AKYURT’un engin bilgi, birikim ve kültüründen feyz alma olanağı bulduk.

Mersin’deki hemşehrilerimize her zaman kolaylık gösteren Sayın AKYURT, bundan böyle Derneğimizin de her türlü etkinliğinde yanımızda olacağına dair sözleri, bizlerin hizmet etme isteğini daha da kamçıladı ve heyecanlandırdı.

Dernek Başkanımız Sayın Mustafa ALPAR öncülüğündeki dernek yöneticileri ve üyeleri olmak üzere yaptığımız ziyarete 20 kardeşimiz katıldı. Katılamayan hemşerilerimiz de yürekleriyle birlikte yanımızda olduklarını beyan ettiler.

En üst düzeyde gösterdikleri konukseverlik ve ağırlamadan dolayı Toyota Plaza ve hemşerimiz Sayın Serdar AKYURT’a, Başkanımız Sayın Mustafa ALPAR bir de Türkiye haritası olan  temsili Türkiye tapusu armağan etmiştir.

Toyota Boranların sahibi olan Sayın Serdar AKYURT’u ziyarete gelmiştik, ama ayrılırken Kardeşimiz Serdar AKYURT olduğunu anladık…

Kardeşimiz sevgili Serdar AKYURT’a ve bu ziyarete katılan hemşerilerimize arkadaşlarımıza derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz…

Kategoriler: Haberler