Zafer Partisi / Derneğimize Ziyaret

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından tarihinde yayınlandı

Kurulduğumuz 29 Ekim 2019 tarihinden bu yana, Kayserili hemşerilerimizi ayrımsız bir biçimde kucaklayan derneğimiz, gerek merkezi ve yerel düzeydeki kamu kesiminin, gerek sivil toplum örgütlerinin, gerekse siyasal partilerimizin ilgisine mazhar olmaktadır. Kurulduğumuz günden beri “vatan, millet, bayrak ve Atatürk” konuları kırmızı çizgimiz olmuştur. Bunu her zaman ve her yerde dillendirdik, dillendiriyoruz. Bu duyarlılık ve tutarlılığımız, tüm kesimlerin dikkatini, ilgisini ve sempatisini çekmektedir.

Bugün de Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet ALAGÖZ, bir konferans vermek için geldiği Mersinimizde, derneğimizi ziyaret etmiştir. Kendilerine Mersin’deki hemşerilerimiz ve derneğimizin etkinlikleri ile bilgi ve değerlendirmelerde bulunduk. Sayın ALAGÖZ’de partilerinin çeşitli konulara ilişkin görüş ve değerlendirmelerini anlatmıştır.

Sayın ALAGÖZ’e eşlik eden Genel İdare Kurulu üyeleri Sayın Av. Hasan DOYDU’ya, Sayın Av. Alptürk KAYA’ya ve Sayın Doç. Dr. İbrahim GÜL’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Mustafa ALPAR

Kayserililer Yardımlaşma Dayanışma

Ve Kültür Derneği Başkanı

Kategoriler: Haberler